Iesaisties labdarības akcijā “Nepērc! Adoptē Rēzeknes dzīvnieku patversmē”

SIA “Rēzeknes namsaimnieks” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” līdz 10. augustam izsludina labdarības akciju “Nepērc! Adoptē Rēzeknes Dzīvnieku patversmē”, lai popularizētu bezsaimnieka suņu un kaķu adopciju no dzīvnieku patversmēm.

Aicinām piedalīties akcijā cilvēkus, kuri ir adoptējuši dzīvnieku no jebkuras patversmes vai devuši mājas dzīvniekam no ielas, kļūstot par laimīgiem saimniekiem un dāvājot mīlestību kādam ķepainim, kurš reiz dažādu apstākļu dēļ bija kļuvis nevienam nevajadzīgs un vientuļš.

Lai piedalītos labdarības akcijā:

  1. jāaizpilda pieteikuma veidlapa (skat. nolikumu);
  2. jāpievieno sava adoptētā dzīvnieka fotoattēls un neliels apraksts/stāsts (2–4 teikumi);
  3. jāiemaksā ziedojums Rēzeknes dzīvnieku patversmei. Minimālais ziedojuma apmērs – 10 eiro. Maksimālo ziedojumu nosaka ziedotājs pēc savas izvēles.
    Ziedojumu pārskaita uz SIA “Rēzeknes namsaimnieks” A/S Swedbank kontu LV19HABA0551005214298, maksājuma mērķī norādot – par piedalīšanos labdarības akcijā “Nepērc! Adoptē Rēzeknes Dzīvnieku patversmē”;
  4. visa iepriekš minētā informācija kopā ar maksājuma uzdevumu jāiesūta e-pastā rezeknes.namsaimnieks@apollo.lv.Pēc pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām visi iesūtītie fotoattēli un stāsti tiks apkopoti un publicēti Rēzeknes Dzīvnieku patversmes Facebook lapā. Pēc tam visas fotogrāfijas tiks nodotas māksliniekiem, kuri veiks SIA “Rēzeknes namsaimnieks” Dzīvnieku patversmes teritorijas žoga apgleznošanu (Rēznas ielā 13B, Rēzeknē), izvēloties un attēlojot 40 iesūtīto dzīvnieku portretus. Veikt žoga apgleznošanu paredzēts 2024. gada augustā/septembrī.

Nepalieciet malā! Pastāstiet, kā sākās jūsu un patversmes ķepaiņa draudzība uz mūžu!

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar SIA “Rēzeknes namsaimnieks” pa tālruņiem: 646 24501, 646 05968 vai rakstot uz e-pastu: rezeknes.namsaimnieks@apollo.lv

Ja jums ir nepieciešama beznosacījuma mīlestība un vēlaties, lai mājās kāds ar nepacietību gaidītu, adoptējiet dzīvnieku Rēzeknes Dzīvnieku patversmē! Atgādinām, ka pirms došanās uz patversmi, jāsazinās ar patversmes darbiniekiem pa tālr. 26179322, 28363358 un jāvienojas par vizītes laiku.