Viss būvniecībai, remontam un interjeram

Viss būvniecībai, remontam un interjeram

izstādē “Māja. Dzīvoklis 2012”!

 

        No 18. līdz 21. oktobrim Ķīpsalā bija laipni gaidīts ikviens, kas vēlas būvēt, remontēt, iekārtot, restaurēt vai smelties jaunas idejas sava mājokļa iekārtošanai. Izstādē piedalījās nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Vācijas, Polijas un citām valstīm.
                                         Visām gaumēm un vajadzībām!
Savu produkciju izstādē eksponēja „Betonam.lv”, „Akmens krāsnis”, „Staļi”, „Elux” „Monier”, „Kamīnu salons”, „Starpsienu centrs” un vēl daudzi citi uzņēmumi, kas piedāvāja kvalitatīvas būvkonstrukcijas, celtniecības un apdares materiālus, sanitārtehniku un siltumtehniku.
    Ik rudeni, arī šogad aicināts tika ikviens interesents apmeklēt izstādi „Māja. Dzīvoklis”, kas piedāvāja visu nepieciešamo dzīvokļa un mājas pilnveidošanai un labiekārtošanai. Šogad īpaši  padomāts par būvniekiem. Izstādē varēja atrast plašu būvniecības materiālu un instrumentu klāstuUzņēmumi prezentēja inovatīvus un ekoloģiskus risinājumus un produktus, kas mūsdienu patērētājam ir ļoti aktuāli.
                             Viss mājokļa pārvērtībām un labiekārtošanai
       Īpaši plašs un daudzveidīgs bija piedāvājums mājas un dzīvokļa interjera pārvērtībāmlampas, trauki, tapetes, paklāji, aizkari, mēbeles, vāzes, akvāriji, dekori un daudz kas cits.
Uzņēmums „Griva Group” prezentēja betona apstrādes materiālu „Crete Colors”, kas betonu aizsargā pret agresīvu vielu (skābju, sāļu, sārmu) iedarbību, paaugstina mehānisko izturību un piedod virsmai gan jaunu toni, gan spīdumu, ļaujot pelēkajam un „smagajam” materiālam kļūt par lielisku sienu un grīdas dekoru mūsdienīgā būvniecībā.
SIA „Amber Wood” iepazīstināja ar jauno produktu sērijuekoloģiskiem grīdas dēļiem ar vecinātu eļļotu virsmu un moderno interjeru grīdas dēļiem ar balinātu eļļotu virsmu, kas labi iederas ne tikai guļamistabā vai viesistabā, bet arī virtuvē, koridorā un vannas istabā.
Vairāk par uzņēmumu piedāvājumu: http://www.bt1.lv/bt1/mdz/?link=00000004.
                                               Sagaidīsim ziemu silti!
Strauji tuvojas gada aukstais periods, tāpēc izstādē bija ļoti plašs apkures risinājumu piedāvājums – sākot ar malkas krāsnīm, granulu un gāzes apkures katliem, siltumsūkņiem un infrasarkanajiem sildītājiem, apsildāmajām grīdām līdz pat pievilcīgajiem biokamīniem.
„Intersols Latvija”, „SB” un citi uzņēmumi ikvienam apmeklētājam, gatavojoties bargajai ziemai, palīdzēs izvēlēties pilnvērtīgāko enerģiju taupošu siltumtehnikas klāstu. Tāpat varēsim sagaidīt no uzņēmumiem arī inovatīvus apkures risinājumus – SIA “Istaba” konsultēja, kā samazināt savus siltuma rēķinus ar Latvijā izstrādātu gudrās mājas tehnoloģiju, kas silda, kad cilvēks atrodas mājoklī, bet, līdzko mājās neviena nav, ieslēdzas eko režīms.
                           Seminārs par mājokļa ilgtspējīgu pārvaldīšanu
      Ekonomikas ministrija, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija, Latvijas Namu pārvaldnieku ģilde un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 19. oktobrī  rīkoja starptautisku semināru “Mājas ilgtspējīga pārvaldīšana un energoefektivitātes risinājumi”. Seminārā bija diskusijas par mājokļa pārvaldīšanas un energoefektivitātes jautājumiem, eksperti dalījās pieredzē, kas saistīta ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu piesaisti un apguvi. Dalībnieki varēja iepazīties ar daudzdzīvokļu māju renovācijas tendencēm Latvijā,  

 

Izstādē piedalījās SIA “Rēzeknes Namsaimnieks”

vadošie speciālisti un māju vecākie