SIA „Rēzeknes Namsaimnieks” palīdz

SIA „Rēzeknes Namsaimnieks” palīdz

gan ar padomu, gan ar darbu

 

          Pilsētnieki nereti,  pa telefonu vai izmantojot vietējo laikrakstu, uzdod jautājumu: „Kā pareizi rīkoties, lai nomainītu radiatorus dzīvoklī?”

Atbildi sniedz SIA „Rēzeknes Namsaimnieks” inženier-tehniskā iecirkņa vadītājs Vasīlijs Nikolajevs:

  • Pirmkārt nebūs lieki atcerēties ka,  lai izvairītos no domstarpībām ar mājas apsaimniekotāju un kaimiņiem, nedrīkst šos darbus uzticēt kuram katram. Ja jūs vēlaties, lai radiatorus nomainītu SIA „Rēzeknes Namsaimnieks”, jāierodas minētā uzņēmuma ofisā, Atbrīvošanas alejā 106 un jāuzraksta iesniegums, pievienojot dzīvokļa telpu izvietojuma plānu. Pamatojoties uz aprēķiniem, dzīvokļa īpašniekiem tiks piedāvāts pašiem iegādāties radiatorus un to nomaiņai nepieciešamos materiālus.
  • Pēc tam tiek saskaņots laiks ar pasūtītāju, lai izpildītu paredzētos darbus. Klienta ērtības nolūkos, norēķinus par  darbu var  veikt ar SIA „Rēzeknes Namsaimnieks” speciālistu turpat darba vietā. Kurš savukārt izdod kvīti. Izrakstītā kvīts vienlaicīgi kalpo kā garantijas apliecinājums kvalitatīvam darbam. Protams, apmaksāt remontdarbu izmaksas var uzņēmuma kasē. Viena radiatora nomaiņa (atkarībā no darbu sarežģītības pakāpes) izmaksas-  no 18,00 latiem un vairāk.
  • Ja  radiatoru nomaiņas darbus veic cita firma, kas nav mājas apsaimniekotājs, tad šīs firmas pārstāvji paši veic saskaņojumus ar mājas apsaimniekotāju. Atgādinām, ka mēs kā māju apsaimniekotāji, rūpīgi izvērtējam remontdarbu piedāvātāju pieredzi radiatoru nomaiņu darbos. Ir būtiski svarīgi, lai darbi tiktu veikti kvalificēti un lai mazinātos risks, ka pēc radiatoru maiņas sāk pludot dzīvoklis.
  • Nesaskaņoto darbu izpildīšanas gadījumā visu atbildību uzņemas dzīvokļa īpašnieks.
  • Piebildīsism, ka radiatoru nomaiņa plānojama pēc apkures sezonas, laika posmā līdz 15.septembrim.
  • Papildus infromācija pa telefonu: 64624501.