Izsludina pētniecisko darbu konkursu skolēniem par māju energoefektīvu apsaimniekošanu

  

Izsludina pētniecisko darbu konkursu skolēniem par māju energoefektīvu apsaimniekošanu

 

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar SEB banku, Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociāciju, Rīgas pilsētas Domi, projektu „Mājas draugs” un LR Ekonomikas ministriju informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros izsludina pētniecisko darbu konkursu 12. klases skolēniem, aicinot veikt pētījumu par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektīvu apsaimniekošanu. Divi laureāti ar SEB bankas un RTU atbalstu saņems atlaidi 50% apmērā pirmajiem diviem pilna laika klātienes studiju gadiem RTU.

Konkursā ir aicināti piedalīties vidusskolu 12.klašu skolēni, koledžu un arodvidusskolu pēdējā kursa audzēkņi, kas saņems vispārējo vai profesionālo vidējo izglītību, kuri nākotnē vēlas studēt RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedras bakalaura profesionālo studiju programmā „Nekustamā īpašuma pārvaldība ”Jaunieši savus darbus aicināti iesniegt līdz šā gada 29. decembra plkst. 15:00 papīra formātā Rīgas Tehniskās universitātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūtā un elektroniskā formātā uz e-pastu dzivosiltak@em.gov.lv ar norādi „Konkursam”. Darbiem jābūt latviešu valodā, apjomā līdz 30 lapas pusēm A4 formātā.

 

Konkursa dalībniekiem, kas līdz 2011. gada 1. novembrim (ieskaitot) piereģistrēsies mājas lapā www.seb.lv/renovacija, būs iespēja saņemt dažādu ekspertu konsultācijas un piedalīties izglītojošos semināros un citos pasākumos konkursa norises laikā. Pirmie desmit reģistrētie dalībnieki saņems dāvanā SEB zaļās saulesbrilles.

 

Konkursa darbu izvērtēšana notiks divās kārtāspirmajā kārtā, līdz 2012. gada 31. janvārim tiks izvērtēti visi konkursā iesniegtie darbi. 15 dalībnieki, kas saņems vislielāko punktu kopsummu tiks aicināti piedalīties 2. kārtā. Otrajā kārtā, kura noritēs 2012.gada februārī, dalībniekiem būs jāsagatavo Power Point prezentācijapar savu darbu un jāprezentē klātienē Rīgā.

 

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks izstādes „Māja I 2012” laikā 2012. gada martā. Divi konkursa laureāti ar SEB bankas un RTU atbalstu saņems atlaidi 50% apmērā pirmajiem diviem pilna laika klātienes studiju gadiem RTU Inženierekonomikas un Vadības fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas un vadīšanas katedras profesionālā bakalaura studiju programmā „Nekustamā īpašuma pārvaldība”. Savukārt viens konkursa dalībniekssaņems projekta „Mājas draugs” simpātijas balvu 100 latu apmērā.

 

Papildu informācija par konkursa noteikumiem un norisi atrodama Ekonomikas ministrijas mājas lapā (www.em.gov.lv/dzivosiltak), RTU mājas lapā (www.buni.rtu.lv), SEB bankas mājas lapā (www.seb.lv/renovacija) un Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas mājas lapā (www.lnpaa.lv).