Informācija no Ekonomikas Ministrijas

Informācija no Ekonomikas Ministrijas

      11.decembrī plkst. 10.00noslēgsies semināru cikls par atbalstu mājokļu renovācijai. Pasākums notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpās (Rīga, Pērses iela 2).

          Semināra dalībnieki arī tiks informēti par būtiskākajām lietām, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Pasākuma otrajā daļā lektori stāstīs par risinājumiem fasāžu un renovācijā, arī par siltumapgādes sistēmas renovāciju un pieļautajām kļūdām energoefektivitātes projektu īstenošanā. Seminārā renovācijas projektu īstenošanas pieredzē dalīsies SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” valdes priekšsēdētājs Valdis Lesiņš.

 

   19.decembrī plkst. 18.00Rīgas Tehniskās universitātes telpās (Rīga, Kalnciema iela 6) notiks seminārs par inženiertīkliem daudzdzīvokļu mājā. Seminārā piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, AS “Sadales tīkls” un AS „Latvijas Gāze” pārstāvji.
Semināru varēs vērot arī interneta tiešsaistē Rīgas Tehniskās universitātes mājas lapā http://tiesraide.rtu.lv/dzivosiltak2012/.

    12. decembrī Rīgas enerģētikas aģentūra ar DzĪB „Ozolaine – 24” atbalstu rīko „Atvērto durvju dienasinformatīvo pasākumu pie renovētas mājas Sarkandaugavā. Sīkāka informācija http://www.rea.riga.lv/component/content/article?id=584

     14.decembrī plkst. 9.30 Valmierā (Valmieras biznesa inkubatora un inovāciju inkubatora telpās, Purva iela 12a) notiks trešais reģionālais forums „Industriālā politika un atbalsts biznesam”. Sīkāka informācija Ekonomikas ministrijas mājas lapā www.em.gov.lv

   19. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina pašreizējos un topošos uzņēmējus, arī citus biznesa vides pārstāvjus, uz šā gada lielāko un nozīmīgāko uzņēmējdarbībai veltīto pasākumuLIAA Biznesa forumu. Sīkāka informācija http://liaa.gov.lv/lv/pasakumi/biznesa-forums-2012.

 

 

Aktuālie videomateriāli:

1)     Ilgtspējīga domāšana renovācijā http://www.youtube.com/watch?v=SBX-JGASwAw&feature=plcp (Zane Sauka (Ilgtspējīgas būvniecības padome))

2)     Akustiskie un ugunsdrošības aspekti, siltinot ēkas norobežojošās konstrukcijas http://www.youtube.com/watch?v=N2jAs4Y6MR8&feature=plcp (Andris Veinbergs (Latvijas Būvinženieru savienība, Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācija, SIAKnauf“) )

3)     28.novembrī Latvenergo Energofektivitātes centrs organizēja semināru par energoapgādes drošuma pamatprincipiem, izprast garantētās elektroapgādes un zibensaizsardzības nozīmi. Video šeit http://www.eec.latvenergo.lv/portal/page/portal/Latvian/EEC_Latvenergo/EEC_latvenergo/eec/aktualitates/?a=view&id=4678