Informācija dzīvokļu īpašniekiem!

Informācija dzīvokļu īpašniekiem!

       KURZEMES REĢIONĀLĀ ENERĢĒTIKAS un ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA” sadarbībā ar SIA „GRAND EKO”, pētijumaDaudzdzīvokļu ēku energeofektivitātes risinājumi”  ietvaros piedāvā veikt bez maksas energo auditu daudzdzīvokļu dzīvojamām majām Latvijas teritorijā.

      Konkursam ēku var pieteikt apsaimniekotājs, pārvaldnieks vai dzīvokļu īpašnieku kopības pārstāvis (Dzīks, Dzīb). ir lieliska iespēja noskaidrot savas daudzdzīvokļu ēkas potenciālo ietaupījumu un būt par vienu soli tuvāk ēkas renovācijai ar Eiropas līdzfinansējumam.

Konkursa anketa un nolikumswww.GrandEko.lv

   Konkursa mērķis ir veicināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāju izpratni par ar ēku energoefektivitāti saistītiem jautājumiem un  potenciāliem siltumenerģijas ietaupījumiem mājas renovācijas rezultātā. Papildus iespējams saņemt konsultācijas, par Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaistes iespējam daudzdzīvokļu mājām.

       Atkarībā no atsaucības tiks lemts par konkursa papildus kārtu izsludināšanu. Pieteikties konkursam iespejams lidz 25 martam.

Kontaktinformācija: info@grandeko.lv

 Tel:  20076706begin_of_the_skype_highlighting20076706end_of_the_skype_highlighting29522522begin_of_the_skype_highlighting; 29522522      end_of_the_skype_highlighting