Par semināriem

Par semināriem

Labdien,

1)      Rīgas Tehniskā universitāte (Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts) un Ekonomikas ministrija atsāk semināru ciklu „Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Apsaimniekošana un renovācija”. Sīkāka informācija http://goo.gl/yDf3a

    Pirmais seminārs „Lēmuma pieņemšana daudzdzīvokļu mājas renovācijai” notiks š.g. 14.septembrī plkst. 18:00 Rīgas Tehniskās universitātes telpās (Rīga, Kaļķu iela 1, 317.a auditorija). Semināra norisei jebkurš interesents varēs sekot arī tiešraidē internetā www.rtu.lv.

    Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par lēmuma pieņemšanas veidiem mājokļa renovācijai, par apsaimniekošanas maksas noteikšanu pēc mājas tiesību pārņemšanas un citiem aktuāliem jautājumiem saistībā ar mājokļa renovācijas procesa organizēšanu. Prezentācijas par iepriekšminētajiem jautājumiem sniegs Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ģirts Beikmanis un Rīgas Tehniskās universitātes lektore, Kurzemes reģionālā enerģētikas un attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja Signe Kajaka. Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv vai 67013240.  

2)      Jaunākais video – Jumtu renovācija daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās (Vācijas pieredze) (F.Fogts, Berlīnes Tehniskā universitāte) http://vimeo.com/28140630.

Visi semināru video ir apkopoti arī Ekonomikas ministrijas mājas lapā http://www.em.gov.lv/em/2nd/?cat=30660

3)      Š.g. 26.augustā Rīgas enerģētikas aģentūra organizēja kārtējo diskusijuEnerģijas racionālas izmantošanas iespējas ēkāsizvērtēšana un ilgtspējīgi risinājumi“. Prezentācijas http://www.rea.riga.lv/component/content/article/375

Veiksmīgu darba nedēļu vēlot

Inese Bērziņa

Ekonomikas ministrija

67013240

 

twitter.com/siltinam; sekoman.lv/siltinam

facebook.com un draugiem.lv grupas/lapas „Dzīvo siltāk”